› HP Envy x360 14-ES0013DX, 1.1 GHz Core i5-1335U, 10-core CPU, 4.6 GHz Turbo, 8GB DDR4-3200, 512GB NVMe SSD, 14" IPS 1920 x 1080 Touchscreen, 5MP Camera, B & O Audio, Windows 11 Home
275 sales
HP Envy x360 14-ES0013DX, 1.1 GHz Core i5-1335U, 10-core CPU, 4.6 GHz Turbo, 8GB DDR4-3200, 512GB NVMe SSD, 14" IPS 1920 x 1080 Touchscreen, 5MP Camera, B & O Audio, Windows 11 Home - In Stock @Price in Kenya
Featured specifications for HP Envy x360 14-ES0013DX
- Display size
- 14 Inches, 1920 x 1080 Pixels, 157 ppi
- Processor
- 1.3 GHz Base Frequency, Up to 4.6 GHz Turbo Frequency, Intel Core i5-1335U, 10 Cores, 12 Threads